Junior2

Wakacje w Bułgarii! Sozopol.

Wakacje w Bułgarii! Sozopol.

19.07 – 29.07.2023

Cena  z pełnym wyżywieniem: 

1250 zł + 350 euro

 

 

Świadczenia:

-  przejazd klimatyzowanym autokarem Toruń – Sozopol (Bułgaria) – Toruń

-  6 noclegów w hotelu Kristian (pokoje 3-, 4osobowe z łazienkami),

-  2 noclegi tranzytowe w Belgradzie,

-  wyżywienie: 8 śniadań, 6 obiadów i 8 kolacji,

-  zwiedzanie wg planu,

-  opieka wychowawców i pilota,

-  realizacja programu,

-  ubezpieczenie KL i NNW Signal Iduna.

Program:

19.07 – Wyjazd z Torunia o godz. 19.00. Przejazd tranzytowy w kierunku Serbii.

20.07 – Dalsza trasa do Belgradu, przyjazd ok. godz. 17.00. Krótki spacer do monumentalnej cerkwi św. Sawy (blisko hotelu). Kolacja i nocleg w Belgradzie.

21.07 – Śniadanie, przejazd do hotelu docelowego w Sozopolu, zakwaterowanie. Przywitanie z morzem. Kolacja i nocleg.

To jedno z najbardziej urokliwych miasteczek bułgarskiego wybrzeża (położone na półwyspie nad skalnym klifem) zamieszkiwane jest na stałe przez nieco ponad 4000 osób. Posiada bogatą historię sięgającą epoki brązu (kultura Traków), piękną starówkę wpisaną na listę UNESCO oraz malowniczą promenadę nadmorską. Swoim gościom oferuje kameralną atmosferę, długie piaszczyste plaże i ciepłą wodę Morza Czarnego (latem ok. 22 stopni). To ta prawdziwa Bułgaria, oddalona od hałaśliwych i zatłoczonych kurortów – Bułgaria, w której naprawdę można się zakochać…

22.07 – Śniadanie, plażowanie i kąpiele w Morzu Czarnym. Po obiedzie spacer po pięknym starym mieście Sozopol, czas na zdjęcia i drobne zakupy. Po kolacji – impreza integracyjna.

23.07 – Po śniadaniu wycieczka do Nessebaru – zwiedzimy z przewodnikiem miasto wpisane na listę UNESCO. Przerwa obiadowa, a po niej przejazd do 200-tysięcznego Burgas, krótkie zwiedzanie miasta i czas. Powrót do Sozopola na kolację i nocleg.

24.07 – Po śniadaniu kąpiel i plażowanie. Obiad. Gry i zabawy pod opieką wychowawców. Po kolacji zajęcia integracyjne.

25.07 – Po śniadaniu wycieczka lokalna do Rezerwatu Ropotamo i rejs łódkami po dzikiej rzece.       Przejazd          do       Beglik Tash    na zwiedzanie osady megalitycznej, pamiątki po tajemniczej i mało zbadanej cywilizacji Traków           –       pierwszych       mieszkańców półwyspu bałkańskiego. Obiad. Przejazd do Primorska na spacer nadmorską promenadą okalającą półwysep – aż do Plaży Północnej, która słynie z dużych fal i wiatrów, dzięki którym często można obserwować na zatoce tłumy kite surferów. Powrót na kolację do Sozopola.

26.07 – Śniadanie. Przejazd do bajkowego, pełnego iglic, wież i marmurowych posągów Zamku Ravadino. Spędzimy tu czas na podziwianiu pięknych ogrodów, mini zoo, chętni będą mogli wejść do muzeum (we własnym zakresie). Powrót na obiad. Po południu konkurs w grupach podsumowujący nasz pobyt. Kolacja.

27.07   –          Śniadanie        o          07.00, wykwaterowanie         i           wyjazd             w      drogę   powrotną w kierunku Polski. Przyjazd do Belgradu ok. 21.00, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg tranzytowy.

28.07 – Śniadanie godz. 09.00 i przejazd o godz. 10.00 na zwiedzanie centrum Belgradu. Wyjazd o godz. 12.00 w trasę powrotną przez Węgry, Słowację do Polski. W trasie postój na obiadokolację (we własnym zakresie).

29.07- Przyjazd do Torunia około godz.  07.00.

 Zgłoszenie_2023_junior

Bułgaria_Junior_2023_Sozopol